محافظت از WordPress با پلاگین iThemes Security Pro

آخرین نسخه : 6.1.1

0

وردپرس را با یک
افزونه امنیتی قابل اعتماد در وردپرس ایمن کنید

محافظت از WordPress  با iThemes Security Pro

 

وب سایت وردپرس شما به یک استراتژی امنیتی WordPress نیاز دارد و ما به شما یک افزونه امنیتی وردپرس و قابل اعتماد مانند iThemes Security Pro را پیشنهاد میکنیم . وردپرس در حال حاضر بیش از 25٪ از کل وب سایت ها را پوشش میدهد ، بنابراین به یک هدف آسان برای هکرها با قصد مخرب تبدیل شده است.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت وردپرس با iThemes Security Pro امن و محافظت شده است. iThemes Security Pro برای رفع مشکلات امنیتی مشترک وردپرس که احتمالاً نمی دانید وجود دارد کار می کند. iThemes Security Pro با اضافه کردن یک لایه اضافی از محافظت ، به شما آرامش می بخشد و افراد بد را بدور از وب سایت شما نگه میدارد.

 

ویژگی / تنظیم

ممنوعیت کابرانآدرس های IP خاص و عوامل کاربر را از دسترسی به سایت شما مسدود می کند
پشتیبان گیری از پایگاه دادهتهیه نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی به صورت دستی یا برنامه ای
محافظت در مقابل هکر هااز سایت شما در برابر مهاجمان محافظت می کند که سعی می کنند به طور تصادفی جزئیات ورود به سایت شما را حدس بزنند
زمانبندی اسکن بدافزار (Pro)از سایت شما با اسکن خودکار بدافزار ، محافظت می کند. با فعال شدن این ویژگی ، هر روز سایت شما به صورت خودکار اسکن می شود
شبکه محافظت از مهاجمقبل از رسیدن به سایت شما ، از سایت شما در برابر مهاجمان شناخته شده محافظت می کند
کلمات عبور قوی (Pro)به اجرای الگوریتم قدرتمند  کمک می کند تا کلمه عبورهای قوی را برای ورودکاربران به سیستم انتخاب کنند
احراز هویت دو عاملی (Pro)ایجاد ورود دو مرحله ای ، توسط ایمیل، یا برنامه های موبایل.
ثبت فعالیت کاربر(Pro)اقدامات کاربر مانند ورود به سیستم ، ویرایش یا ذخیره محتوای و سایر اقدامات را در یک لیست قابل مشاهده ثبت می کند
ارتقاء سطح WordPressاین ویژگی تنظیمات متنوعی دارد که باعث تغییر رفتار وردپرس می شود

جلوگیری از هک های وردپرس نقض امنیتی وردپرس بدافزار وردپرس و بیشتر ….

محافظت از دسترسی های ناخواسته وردپرس

تعداد محافظت های ناموفق ورود به سیستم مجاز به محدود کردن تعداد محافظت در مقابل کاربران است  ،شما توسط این افزونه میتوانید ورودی های وردپرس را محدود کنید . اگر شخصی در تلاش است رمزعبور شما را حدس بزند ، پس از چند تلاش قفل می شود.

تشخیص تغییر فایل

اگر شخصی موفق به ورود به سایت شما شده باشد ، احتمالاً فایل هایی را اضافه ، حذف یا تغییر خواهد داد. دریافت هشدارها از طریق ایمیل در جهت اعلام تغییر فایل های  اخیر .

404 تشخیص

اگر یک ربات سایت شما را به دلیل آسیب پذیری اسکن کند ، خطای 404 زیادی ایجاد می کند. iThemes Security پس از حد تعیین شده ، آن IP را قفل می کند (20 خطا در 5 دقیقه به طور پیش فرض).

اجرای رمز عبور قوی

تنظیم کنید که کدام سطح کاربران در سایت شما (مدیر ، ویراستاران ، کاربران و غیره) نیاز به داشتن رمزهای عبور قوی دارند. اجرای قوی رمز عبور یکی از بهترین راهها برای ایمن کردن وردپرس است .

کاربران بد را قفل کنید

اگر تعداد زیادی از تلاش ها برای ورود به سیستم ناموفق باشد  ، یا در لیست سیاه قرار میگیرد یا آن کاربر را مسدود میسازد.

حالت دور

24 ساعته در سایت خود تغییری ایجاد نمی کنید؟ Harden WordPress با ساخت داشبورد وردپرس میتوانید در طی ساعات مشخص بخش مدیریت را غیرقابل دسترس نمایید، بنابراین هیچ کس دیگر نمی تواند تغییر یا آنالیزی از بخش مدیریت داشته باشد و سعی در ایجاد تغییرات کند.

ورودی های مدیران را مخفی کنید

URL پیش فرض منطقه ورود به سیستم WordPress خود را تغییر دهید تا مهاجمان ندانند از کجا برای ورود به بخش مدیر اقدام کنند. این ویژگی همچنین برای کمک به مشتریان در یادآوری پیوند ورود به سیستم بسیار عالی است.

پشتیبان گیری از پایگاه داده

تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده و آنها را برای شما ایمیل میکند . تهیه نسخه پشتیبان کامل و ارسال آنها به مقصد ذخیره سازی خارج از سایت.

اعلان های ایمیل

هنگامی که شخصی پس از تلاشهای زیادی برای ورود به سیستم یا اینکه فایل های در سایت شما تغییری کرده باشد ، ، اعلان هایی توسط ایمیل دریافت میکنید.


⚠️ روش نصب :
ابتدا فایل را خرید و دانلود نمایید ، از حالت فشرده استخراج نمایید سپس  در پیشخوان وردپرس به افزونه ها > افزودن > بارگذاری افزونه رجوع کنید. فایل zip مربوطه را انتخاب کرده و افزونه را آپلود و نصب کنید. حال در صفحه افزونه‌ها، افزونه مذکور را فعال نمایید.

ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 

💾 خرید و دانلود نسخه کامل 6.1.1 | به همراه کیو آر کد 1.0.1 |🗃️ حجم فایل : 3 مگابایت |💰 قیمت 3.000 تومان.1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجاerror: Alert: Content is protected !!