دانلود افزونه SP Page Builder Pro جوملا | Joomla Page Designer

اخرین نسخه: 3.6.2 پرو

0

SP Page Builder توسط 400.000 نفر در سراسر جهان استفاده شده است . این یک صفحه ساز بسیار قدرتمند با قابلیت کشیدن و رها کردن برای جوملا است . اگر شما یک مبتدی یا یک حرفه ای باشید به راحتی می توانید یک وب سایت مستقل برای خود ایجاد کنید .

صفحه ساز پیشرفته جوملا SP Page Builder Pro با قاطعیت میتوان گفت یکی از بهترین و کاربردی ترین صفحه سازهای جوملاست که به راحتی با اکثر صفحه سازهای دیگر قابل مقایسه است.

اگر شما یکی از توسعه دهندگان جوملا باشید امکان ندارد یا SP Page Builder Pro کار نکرده باشید،به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون داشتن دانش برنامه نویسی میتوانید سایت های خود را تولید کنید.

SP Page Builder دارای یک سیستم ویرایش پیشرفته طراحی ظاهر سایت جوملایی است. صفحه ساز پیشرفته جوملا سریعترین و راحت ترین تجربه توسعه وب را به شما ارائه می دهد. شما میتوانید بدون هیچ پیش نمایش و به صورت زنده صفحات خود را ویرایش کنید و یا از قالب های آماده SP Page Builder استفاده کنید تا لذت طراحی وب سایت برای شما دو چندان شود.

🖥️ پیش نمایش : اینجا

⚠️ روش نصب :
پس از دانلود ، از حالت فشرده استخراج نمایید و سپس اقدام به نصب فایل com_sppagebuilder_pro_vXxX.zip نمایید.
2 فایل دیگر SP Builder addons and templates.zip و js_pagetemplates.zip شامل تمپلیت ها و ادان های اضافی می باشد که باید اول از حالت فشرده استخراج و سپس جداگانه نصب گردد .

ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 

💾 دانلود پک کامل نسخه 3.6.2 |🗃️ حجم فایل : 3 مگابایت |💰 قیمت 3.000 تومان.1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجاerror: Alert: Content is protected !!