Quix Pagebuilder Pro ! Joomla

آخرین نسخه : 2.5.5.1

0

سازنده صفحه Quix Joomla در سال 2016 ورود خود را به بازار کرد. در آن زمان سازنده کلاسیک تقاضای زیادی داشت. بنابراین ، Quix ورود خود را با فرمت کلاسیک سازنده انجام داد. کاربران فقط می توانند برای ایجاد یک صفحه وب ، هر عنصر را در یک بخش بکشند و رها کنند. اما ضرر آنها این بود که هر بار بعد از هر ویرایش ، به دکمه پیش نمایش مراجعه کنند.

اکنون ، برای رهایی کاربران از تکرار ، ThemeXpert سازنده بصری Quix 2.0 جوملا را در سال 2018 به ارمغان آورده است. سازنده صفحه هوشمند مبتنی بر ویرایش جلوه های ویژه با تغییرات در زمان واقعی. بله ، فوراً نشان می دهد چه تغییراتی انجام شده و انجام شده است. این است که با بسیاری از ویژگی ها و توابع ساخته شده است.

قبل از تولد صفحه سازنده ، ایجاد وب سایت از ابتدا از طریق کدها بیش از دشوار بود. فقط توسعه دهندگان می توانند قسمت ابتدایی و باطن سایت را بسازند و آنها را به یک پایگاه داده وصل کنند ، به سرورها متصل شوند و کارهای دیگر مربوط به آن را انجام دهند. واو !!!

به طور خلاصه ، این یک تکه کیک نبود … اما اکنون این فناوری بسیار باهوش تر شده است. حالا یک دقیقه وقت تلف کردن دارد. و برای ایجاد قدرت توسعه وب سایت نه تنها به توسعه دهندگان بلکه به غیر رمزگذارها ، ایجاد صفحه ایجاد می شود.

صفحه سازنده ، یک روش هوشمند و میانبر برای ایجاد یک وب سایت از ابتدا. با کمک آن ، هر کسی می تواند یک صفحه وب ایجاد کند. برای افزایش زمان کار کاربران و کاهش بار کار ، ThemeXpert بهترین سازنده صفحه رایگان جوملا را با قیمت پایین اما با قابلیت های شدید ساخت.


ویژگی های Quix
سیستم چیدمان انعطاف پذیر
سیستم طرح بندی بسیار عالی است زیرا دارای 11 ستون از پیش ساخته است. هر ستون فضای خاصی دارد اما هنوز قابل تغییر اندازه است. فقط لبه های ستون را بکشید و آن را رها کنید. علاوه بر این ، ستون ها قابل ویرایش هستند. می توانید ستون های جدیدی اضافه کنید ، یک ستون را حذف کنید ، کپی کنید یا کپی کنید.

این ستون ها این عنصر را برای یک صفحه وب نگه می دارند. هر ستون بصورت جداگانه قابل تنظیم است. و اگر می خواهید هر ستون را با همان پیش زمینه تزئین کنید ، همین کار را نیز می توانید انجام دهید.


تنظیمات Mini ToolBox
برای آزادی هر عنصر ، Quix 2 یک جعبه ابزار کوچک به هر بخش ، سطر ، ستون و عنصر خود دارد. این جعبه ابزار کوچک تنظیمات تک تک بخش ها ، سطرها ، ستون ها و عناصر را در خود جای داده است.

این امر باعث می شود Quix انعطاف پذیر شود زیرا هر عنصر نه تنها می تواند اضافه شود بلکه اصلاح می شود. هر بخش می تواند زمینه خاص خود را داشته باشد و هر ستون می تواند عناصر مختلفی داشته باشد.


قالب های از پیش ساخته شده :
گاهی اوقات برای مبتدیان جدید بدتر می شود ، آنها از اولین استفاده مسیر خود را از دست می دهند. بنابراین ، 25 الگوی پیش ساخته بسیار جذاب در الگوی من گنجانده شده است.

این قالب ها بصورت پویا طراحی شده و قابل ویرایش هستند. درست پس از درج ، می توان تصاویر و متون را تغییر داد ، یک پس زمینه جدید در هر صفحه وب اضافه و استفاده می شود.


مدیر رسانه ای عالی :
مدیر رسانه نقش مهمی در ساخت وب سایت ایفا می کند. تمام پرونده های رسانه ای در اینجا نگهداری می شوند. این به کاربران اجازه می دهد تا از پرونده رسانه به راحتی استفاده کنند و حتی برای استفاده مجدد اقدام کنند.

رسانه ها دارای فایل های صوتی ، تصویری ، صوتی هستند. علاوه بر این ، می توانید پوشه های جداگانه ایجاد شده ، تغییر نام دهید ، یک پرونده را کپی کنید یا فقط از یک پوشه به پوشه دیگر منتقل شوید. شما حتی می توانید پیوندها را از سایت دیگر درج کرده و استفاده کنید.


زمینه تایپوگرافی تازه اضافه شده :
تایپوگرافی سفارشی سازی قلم ها است. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا قلم ها را با استفاده از نوع ، اندازه ، وزن ، ارتفاع خط ، فاصله نامه و غیره سبک کند.

قسمت تایپوگرافی به کاربر امکان می دهد تنظیمات متن را برای بینندگان تغییر دهد. این متن برای عنوان ، عنوان ، سرگرمی ، توصیف ، شخص و سایر عناصر موجود در متن در دسترس است.


CSS سفارشی :
ویژگی CSS سفارشی برای توسعه دهندگان آشنا با CSS در دسترس است. برخی از توسعه دهندگان دوست دارند از کد CSS خود در سایت استفاده کنند تا نمای پویا به سایت خود ببخشند. مانند تندرست کردن متن یا چرخاندن یک نمایش پرده ای تصویر یا تصویر.

همه عاشق یک صفحه وب با طراحی مناسب هستند و اگر مقداری CSS به آن اضافه شود ، باعث جذابیت سایت می شود. این ویژگی در هر تنظیم از جعبه ابزار کوچک از هر بخش ، سطر ، ستون و عنصر واقع شده است و در نسخه Quix Pro موجود است.


آیکن های 1000+ SVG
نمادها نمادهای کوچکی هستند که برای مراجعه به یک مورد خاص استفاده می شوند. ما می توانیم از آنها در فرم تماس با ما یا در بخش اشتراک گذاری استفاده کنیم. موارد دیگر تصاویر نمادهای JPEG یا PNG برای نمایش نمادها استفاده می شدند. و نقطه ضعف این تصاویر این بود که در صفحه گسترده آنها مانند سایر تصاویر کرک می شوند. این یک فاجعه برای یک سایت است.

برای رفع این مشکل ، ThemeXpert با آیکون های SVG که دارای 5 نوع اندازه صفحه نمایش است ، ارائه شد. این نمادها می توانند بدون هیچگونه شکافی از جمله تغییر اندازه ، تغییر رنگ ، زیرنویس ها و غیره اصلاح شوند ، حتی می توانید رنگ یا تصویر پس زمینه را به آن اضافه کنید


Modal Movable (پانل تنظیمات)
ThemeXpert سازنده صفحه بصری Quix 2 را به ساده ترین روش ساخته است تا کاربران بتوانند به راحتی با آن کار کنند. برخی از سازندگان صفحه پانل تنظیمات خود را در کنار صفحه می چسبانند که گاهی اوقات دلیل تحریک می شود. Quix 2 دارای یک مودال پشتیبان است زیرا هر یک از مودال ها می توانند به یک مکان ترجیحی منتقل شوند. این به یک کاربر کمک می کند تا تغییرات را فوراً مشاهده کند.


Effect gradient، Shape Divider و Flexbox Layout
امروزه اثر گرادیان به یک روند تبدیل شده است. بیشتر سایتها از این ویژگی استفاده می کنند. اکنون در سازنده صفحه Quix 2 جوملا موجود است. اثر گرادیان ترکیب رنگهای مختلف است. به سایت جلوه ای سه بعدی زیبا می بخشد.

آنها به نظر می رسد سایه دار یا 2 رنگ آمیزی می تواند برای یک پس زمینه چسبنده انجام شود یا می توان آن را برای اثر شناور فعال کرد. این تنظیم در جعبه ابزار کوچک بخش ، ردیف ، ستون و عناصر موجود است. این کار را می توان با دکمه ها نیز انجام داد.

تقسیم Shape اشکال پیش طراحی است که برای طراحی یک صفحه وب استفاده می شود. 22 تقسیم کننده شکل برای بالا و پایین به طور جداگانه در دسترس است. این اثرات را می توان در رنگ ، انواع و ارتفاع اصلاح کرد.

طرح Flexbox کنترل چیدمان انعطاف پذیر ظرف شامل تنظیم ، جهت و جهت پویا یا اندازه ناشناخته است. این به کاربر امکان می دهد قد هر بخش را کنترل کند. این بخش ها را می توان در صفحه نمایش در عرض نصب کرد یا فقط به یک محدوده کشید.


حالت رایگان تخریب :
بعضی اوقات کار با همه هدر و نوارهای منو در بالا ، فرم ورود به سیستم یا تابلوی اعلان در سمت راست ، پاورقی ها در پایین کار سخت می شود. برای افزایش تمرکز بیشتر بر توسعه ، یک حالت رایگان تخریب ساخته شده است.

این ویژگی هدر ، پاورقی ، نوار منو ، فرم ورود و غیره را به طور موقت پنهان می کند و به کاربر اجازه می دهد تا سایت خود را به وضوح مشاهده کند و راحت کار کند. اما کاربر باید صفحه را ذخیره کند و سپس به سمت حالت رایگان مخرب برود. وگرنه صفحه ایجاد شده ناپدید می شود.


غیرفعال کردن حالت :
این ویژگی به یک کاربر کمک می کند تا یک بخش یا ستون خاص را مخفی کند. بعضی اوقات پس از ایجاد صفحه وب ، بعضی قسمت ها غیر ضروری به نظر می رسند. بنابراین بیشتر کاربر آنها را حذف می کند. اما بعدا فهمیدند که به آن احتیاج داشتند. بنابراین آنها مجبورند برای بازآفرینی همان چیزها اقدام کنند.

اکنون مزیت Disable Mode در اینجا آمده است. کاربر می تواند یک بخش ، سطر ، ستون یا حتی یک عنصر خاص را غیرفعال کرده و بعداً آن را فعال کند. بخش غیرفعال تا زمانی که فعال نشود در سایت نمایش داده نمی شود.
quix_joomla_pagebuilder_1
عناصر Quix
سرفصل
عنصر عنوان اجازه می دهد تا یک عنوان را برای یک بخش تنظیم کنید. متن این عنصر بر اساس برچسب عنوان HTML (h1 تا h6) است. H1 کوچکترین و h6 بالاترین اندازه است. عنصر عنوان با تنظیمات بسیاری از جمله برچسب HTML ، تراز ، رنگ ، اندازه ، تایپوگرافی و غیره همراه است.

متن
ویرایشگر متن ویرایشگر TinyMCE WYSIWYG است که برای اضافه کردن متن با گزینه های ویرایش استفاده می شود. برای ایجاد محتوای یک صفحه استفاده می شود. این همراه با زمینه محتوا ، سبک متن ، تایپوگرافی و غیره است. حتی می توانید یک تصویر یا ویدیو را در قسمت محتوا اضافه کنید.

تصاویر :


عنصر تصویر به شما کمک می کند تا یک تصویر را وارد کنید. می توانید تصویر را در مدیر رسانه بارگذاری کرده و بعداً از آن استفاده کنید. یا می توانید لینک تصویر را وارد کرده و از آن استفاده کنید. علاوه بر آن ، می توانید تصویر خود را با یک سایت یا صفحه دیگر پیوند دهید ، یک عنوان بنویسید ، به شفافیت نگاهی بیندازید ، یک مرز اضافه کنید و غیره.

Blurb :

عنصر Blurb مانند میانبر عمل می کند. در یک ستون ، اگر می خواهید تصویر سری ، عنوان و متن را بر روی سریال زیر بیفزایید ، باید 3 عنصر را جداگانه جستجو کنید. بعضی اوقات اشکال می شود. بنابراین از اتلاف وقت خودداری کنید ، عنصر مبهم تمام درخت یکباره کار می کند.این عنصر دارای عنصر تصویر ، عنوان و متن است که در آن به همراه گزینه تنظیمات موجود است. تمام گزینه های تنظیمات را در جعبه ابزار کوچک پیدا خواهید کرد.

Testimonial:

عنصر توصیفی برای نوشتن تعارف. اکنون روزها ، توصیفات در صورت اضافه شدن توصیف به سایت اضافه می شود. باعث افزایش ارزش سایت می شود. برای نوشتن یک توصیف چند مورد لازم است. زمینه نقل قول برای نوشتن تعریف ، عکس از شخص و نامگذاری وی.
برای رفتن به هر قسمت باید 3 عنصر درج کنید. یا می توانید فقط به دنبال عنصر توصیفی بروید. این عنصر تمام عناصر درخت را در کنار هم نگه می دارد. و می توانید آنها را از جعبه ابزار کوچک تنظیمات عنصر ویرایش کنید.

شخص :

در برخی وب سایت ها آنها نماینده مدیرعامل و کارمندان خود در یک بخش هستند. این باعث می شود وب سایت بسیار شناخته شده تر شود و بینندگان نیز به راحتی از آنها مطلع شوند. این پیوند بین شرکت و کاربران را افزایش می دهد. و این بخش توسط شخص element انجام می شود.
عنصر شخص دارای تصویر ، عنوان ، عنوان و قسمت متن است. می توانید تصویر فرد را در بخش تصویر تنظیم کرده و آن را با شعاع ، اندازه و موقعیت تصویر تغییر دهید. حتی می توانید زمینه های متن را به همراه آن تغییر دهید.

دکمه ها :

عنصر دکمه برای وارد کردن یک دکمه کمک می کند. در اینجا تعدادی از گزینه های دکمه در دسترس هستند که از آنجا می توانید یک دکمه را تنظیم کرده و آن را به راحتی پیوند دهید. یا فقط رنگ و متن دکمه را تغییر داده و راهی را که دوست دارید تنظیم کنید. شما حتی می توانید دکمه جلوه ای از هواکش بدهید تا جذاب تر به نظر برسد.

ستون :

عنصر ستون جذاب تر از آنچه فکر می کنید است. شاید در بعضی از سایتها متوجه شده باشید ، تعدادی ستون در داخل یک ستون قرار دارند. به این ستون تودرتو گفته می شود. اکنون در Quix نیز موجود است.
می توانید تعدادی ستون را در داخل یک ستون و در داخل ستون تودرتو انتخاب کنید ، می توانید هر عنصر دیگری را اضافه کنید و به سایت خود پویایی دهید.


تقسیم کننده

از عنصر تقسیم کننده نه تنها برای جدا کردن دو عنصر بلکه برای طراحی نیز استفاده می شود. یک تقسیم کننده نازک خوب تحت عنوان جلوه ای جذاب به سایت می بخشد. شما حتی می توانید تقسیم کننده ها را با رنگ های مختلف تزئین کنید یا می توانید به جای آن از یک تصویر استفاده کنید.

فاصله انداز

گاهی اوقات کاربر به فضای ثابت بین دو عنصر احتیاج دارد. این کار را می توان از طریق حاشیه و بالشتک انجام داد. اما اگر فرد غیر رمزگذار باشد ، برای او سخت است. بنابراین ، برای رهایی او از این دردسر ، عنصر پاچر ایجاد شد.
این شکاف بین عناصر انتخاب شده ایجاد می کند. با استفاده از کشویی می توان فضا را افزایش یا کاهش داد. حتی از یک تصویر پس زمینه یا رنگ نیز می توان برای آن استفاده کرد.

⚠️ روش نصب : اینجا
ℹ️ لیست نسخه های قابل به دلنلود : 
💾 خرید و دانلود نسخه 2.5.5.1 | قیمت 3.000 تومان.


1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجا 

error: Alert: Content is protected !!