پلاگین PDF برای وکامرس وردپرس | WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

آخرین نسخه : 1.2.1

0

ایجاد فاکتورهای PDF برای WooCommerce!
مشتریان شما به فرمت PDF  فاکتور خرید خود نیاز دارند – بعضی اوقات طبق قانون لازم است ، چراکه گاهی اوقات آپلود فایلهای PDF در سیستم رزرواسیون برای آنها ساده تر است. افزونه WooCommerce PDF فاکتور به شما و مشتریان شما کمک می کند تا این مشکل را به صورت خودکار حل کنید. با چند کلیک ، کاربران شما به صورت خودکار فایلهای PDF را با فاکتورهای متصل به ایمیل سفارش خود همراه با صفحه تشکر از شما و جزئیات سفارش دریافت می کنند.

به عنوان تابع اصلی ، هم اکنون می توانید شماره سفارشات خود را ایجاد کنید. قالب بندی فاکتور را به دلخواه خود سفارشی کنید.

علاوه بر این ، شما به عنوان یک مدیر می توانید طرح مورد نظر خود را تغییر دهید: عنوان اضافه کنید ، بلوک آدرس اضافه کنید ، متن ، فاکتور ، آرم ، HTML یا هر آنچه را که می خواهید ، مالیات ها را به درستی نمایش دهید ، از جمله نرخ مالیات ،  از تابع پیش نمایش منحصر به فرد برای دیدن الگوی فاکتور تولید شده استفاده کنید.

💲 قیمت دلاری محصول در فروشگاه معتبر خارج از کشور معادل 14$ می باشد.


پیش نمایش : اینجا
⚠️ روش نصب :
فایل ها معمولا بصورت بسته فشرده شده می باشد ( RaR ) ، اول فایل دانلودی با پسوند رار را استخراج نمایید ، سپس فایل های زیپ شده آماده به نصب را بر روی وردپرس خود آپلود و نصب نمایید.
درصورتی که فایل دانلودی بصورت Zip بود ، فقط کافیست که آن را مستقیم بر روی وردپرس آپلود و نصب نمایید.
به دلیل حجم بالای این پلاگین ، پیشنهاد می شود که آن را از طریق فایل منیجیر یا اف تی پی در پوشه پلاگین آپلود و سپس از طریق فایل منیجر وب هاست خود استخراج سپس توسط بخش مدیریت پلاگین های وردپرس فعال کنید.
ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 
💾 خرید و دانلود نسخه 1.1.4 | حجم 42 مگابایت |💲 قیمت 3.000 تومان.

💾 خرید و دانلود نسخه 1.2.1 | حجم 50 مگابایت |💲 قیمت 3.000 تومان.1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجا


error: Alert: Content is protected !!