پاکسازی مدیافایل های وردپرس با پلاگین Media Cleaner Pro !

آخرین نسخه : 5.4.4

0

Media Cleaner Pro

Media Cleaner Pro ابزاری است که فایل های بلااستفاده و بی فایده را از وردپرس شما تشخیص می دهد و به توسط آن مدیا فایل های شما را حذف میکند .
این پلاگین مدیا لایبراری شما و دایرکتوری Uploads شما را تمیز می کند. به همین منظور ، کل نصب و اسکن کردن وردپرس شما را تجزیه و تحلیل می کند تا دریابید که چگونه فایل های شما در واقع استفاده می شوند. این پلاگین گزینه ها و فیلترهای بسیاری دارد. این تنها ابزاری است که قادر به انجام چنین کاری در وردپرس می باشد.

نسخه حرفه ای

نسخه Pro شامل : Filesystem Analysis ، پشتیبانی اضافی برای پلاگین های پیچیده (به ویژه سازندگان صفحه) ، گزینه Live Site و پشتیبانی WP-CLI.

با تجزیه و تحلیل Filesystem پلاگین Media Cleaner Pro فهرست شما را بارگیری می کند و آن را در برابر مدیا لایبراری مطابقت می دهد. همچنین قابلیت پشتیبانی از پلاگین های لیست زیر را دارد :

ACF + ACF Widgets
Divi Builder
Fusion Builder (Avada)
Visual Composer (WPBakery)
Elementor
Beaver Builder
Brizy Builder
Oxygen Builder
And more (Theme X, ZipList Recipe, UberMenu…)

گزینه Live Site نسخه آنلاین وب سایت شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد ، که می تواند دقت پاک کننده را در موارد خاص افزایش دهد.

Media Cleaner Pro از WP-CLI پشتیبانی می کند. اگر به سرور خود دسترسی مستقیم (SSH) دارید ، می توانید افزونه را با سرعتی بسیار بالاتر اجرا کنید یا در صورت تمایل به صورت خودکار آن را اجرا کنید.

🖥️ پیش نمایش : اینجا

⚠️ روش نصب :
دانلود و مستقیم بر روی وردپرس آپلود و نصب نمایید.

ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 

💾 خرید و دانلود نسخه 5.4.4 |
🗃️ حجم فایل : 1 مگابایت |💰 قیمت 3.000 تومان.1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجاerror: Alert: Content is protected !!