پلاگین مدیریت تصاویر بند انگشتی Quick Featured Images Pro برای وردپرس .

آخرین نسخه : 8.5.0

0

دانلود Quick Featured Images Pro برای وردپرس

تصاویر ویژه برجسته Pro نه تنها می تواند یک تصویر کوچک استاندارد را برای پست ها تعیین کند ، بلکه به طور کلی گزینه های بیشتری را برای کار با تصاویر بندانگشتی به شما می دهد ، به ویژه ، این امکان را به شما می دهد که قوانینی را که در آن از تصویر کوچک استفاده خواهد شد ، تنظیم کنید. تصاویر برجسته سریع نرم افزار به شما کمک می کند: هزاران نفر از تصاویر مورد علاقه خود را در عرض چند دقیقه نصب کنید. تصاویر خودکار پیش فرض را مشخص کنید ، حتی ورودی RSS؛ تصاویر انتخاب شده در لیست بازخورد ها را به سرعت مدیریت و تنظیم کنید.

🖥️ پیش نمایش : اینجا

⚠️ روش نصب :
بعد از دانلود از حالت فشرده استخراج کنید و سپس فایل quick-featured-images.zip آپلود و نصب کنید سپس فایل quick-featured-images-pro.zip را آپلود و نصب کنید.

ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 

💾 خرید و دانلود نسخه 8.5.0 پرو |🗃️ حجم فایل : 1 مگابایت |1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجاerror: Alert: Content is protected !!