پلاگین Swift Performance ، سیستم کش وردپرس !

آخرین نسخه : 2.1.4

0

Swift Performance یک سیستم کش جدید ، خلاقانه و هوشمندانه برای وب سایت های وردپرس شما ارائه می دهد.
به عنوان مثال ، سایتی با موضوع محبوب Avada می توان از 66٪ به 100٪ اورکلاک کرد و سایتی با موضوع Divi به همان اندازه محبوب می توان از 24٪ به 100٪ اورکلاک کرد ، که بسیار چشمگیر است .

جاوا اسکریپت و کد CSS را حذف می کند:

عملکرد Swift نه تنها حجم و تعداد فایلهای CSS و جاوا اسکریپت را به حداقل می رساند و ترکیب می کند بلکه به شما امکان می دهد CSS مهم را برای پرواز در صفحات خود ایجاد کنید.

نوآورانه ، کش سریع فوق العاده:

عملکرد سریع حافظه پنهانی را فراهم می کند ، می توانید درخواست های AJAX و درخواست های پویا را نیز ذخیره کنید.

بهینه ساز تصویر نامحدود ساخته شده است :

عملکرد Swift با یک بهینه ساز تصویر داخلی ارائه می شود. شما می توانید بدون فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG فشرده سازی کرده و عملکرد سایت خود را بهبود بخشید. نامحدود بودن این سرویس اعلام شده است.

پشتیبانی CDN:

عملکرد Swift از CDN پشتیبانی می کند. می توانید نام میزبان را مشخص کنید که برای منابع استاتیک استفاده خواهد شد. علاوه بر این ، می توانید 3 گره مختلف را برای فایلهای CSS ، JS و رسانه تنظیم کنید.

🖥️ پیش نمایش : اینجا

⚠️ روش نصب :
دانلود و نصب بصورت مستقیم .

ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 

💾 خرید و دانلود نسخه : 2.1.4 |🗃️ حجم فایل : 3 مگابایت |1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجاerror: Alert: Content is protected !!