افزونه ووکامرث برای المنتور WooLentor Pro وردپرس

آخرین نسخه : 1.2.2

0

WooLentor Pro برای Elementor Page Builder است. WooCommerce Builder برای ایجاد صفحات محصول سفارشی و صفحات بایگانی در این افزونه گنجانده شده است.

43 ابزارک Elementor برای ایجاد شبکه های فروشگاهی و الگوهای صفحه WooCommerce سفارشی شده، بایگانی شده ، اطلاعات مربوط به کالا ها، سوابق حساب من ، سبد ، پرداخت ، ورود به سیستم و صفحات ثبت نام و غیره در این افزونه گنجانده شده است.

42 طرح بندی محصول ، گزینه های سبک عالی. این می تواند آخرین محصولات ، بهترین فروشندگان ، کالاهای موجود برای فروش ، محصولات پیشنهادی ، دسته بندی محصولات را نشان دهد. این افزونه توانایی اضافه کردن تعداد نامحدودی از رنگ ها و تصاویر پس زمینه  کشویی / صفحهات شما را دارد.

🖥️ پیش نمایش : اینجا

ℹ️ لیست نسخه های قابل به دانلود : 

💾 دانلود نسخه : 1.2.2 |🗃️ حجم فایل : 29 مگابایت |1.فایل ها توسط ما تست شده و هیچگونه مشکلی در نصب  وعملکرد ندارد ، مگر مشکلات همگانی که از سمت شرکت برنامه نویس آن باشد ، از این جهت فروشگاه فایل In2file.com هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد .
2.مسئولیت حفظ و ذخیره لینک دانلود خریداری شده بر عهده مشتری میباشد .
3.قبل از خرید از رقم دقیق مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید ، تمامی  مبالغ به تومان می باشند.
4 خرید و دانلود از طریق ساب دامنه Pay.In2file.com انجام میگردد، تمامی مراحل خرید و دانلود ایمن سازی و تست شده است ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل خاص با ایمیل آدرس in2file.com@gmail.com  برایمان پیام ارسال کنید.

شرایط و قوانین وب سایت در اینجاerror: Alert: Content is protected !!